از راهینو بیشتر بدانید

تلاش کرده ایم بهترین انتخاب ها در سفر همراهتان باشد ...

درباره ما

راهینو :

شرکت ماهان ارتباطات رادین با نام تجاری راهینو در سال ۱۳۹۸ به عنوان اولین سامانه درخواست آنلاین خودرو های حمل و نقل جمعی ( اتوبوس ، میدل باس ، مینی بوس و وَن ) در حوزه سفرهای درون شهری و برون شهری تأسیس گردید .

شناخت و تجارب ۳۰ ساله مدیران ارشد این شرکت در امور حمل و نقل شهری و پیاده سازی پروژه های موفق نظیر (پروژه ملی تاکسی بیسیم بانوان در سال ۱۳۸۶ ) و همچنین  بهره مندی از ظرفیت های نیروهای جوان و نخبه در حوزه امور فناوری اطلاعات  باعث رشد هرچه بیشتر این استارتاپ شده است .

اپلیکیشن راهینو یک واسط دیجیتالی (پلتفرم) میان سفیران و مسافرانی است که میخواهند به صورت دربست (Privacy   (از یک یا چند مبدا به مقاصد مورد نظر خود (درون شهری یا برون شهری) سفر نمایند .

کیفیت :

تیم ما مجموعه بزرگی از کارشناسان است که همواره در تلاش هستند تا امنیت ، آسایش و قدرت انتخاب سرویس خود را قبل از شروع سفر ( نظیر انتخاب سفیر و خودروی مورد نظر ) در این سامانه دارا باشند .

افتخار ما به کارگیری سفیرانی متعهد و حرفه ای است که توانستند با رعایت کردن مقررات کیفی سامانه سطح خدمات دهی خود به مسافرین را بیش از پیش ارتقا داده که این امر سبب شد کلیه سفیران درخواست سفرهای بیشتری را پذیرش کرده و در نهایت درآمد خود را به طور چشمگیری افزایش دهند .

ماموریت :

بکارگیری تکنولوژی برای حل مشکلات ترافیکی و کاهش آلودگی هوا در شهرهای بزرگ از جمله مهمترین ارزش‌های مجموعه راهینو بوده است .

راهینو همراهی نو…